شاید ادعای شروع کار در منزل بدون سرمایه، در ابتدا کمی غیر قابل باور باشد. از سؤالات مهمی که برای شروع یک کسب  و کار معمولا پرسیده  می شود ، این است که چطور و از کجا سرمایه بیاوریم.

به طور مرسوم در ذهن همه ی ما این مسأله حک شده که  برای شروع کاردرمنزل حتما نیاز به سرمایه داریم.

اما می دانستید که همین الان ، شما سرمایه اولیه برای یک راه اندازی یک شغل خوب را در اختیارخودتان دارید؟

حال سؤالی که پیش می آید این است : آن سرمایه چیست؟

بله درست حدس زدید؟

گوشی موبایلی که در دستان دارید!همين گوشی هوشمندی که الان قیمت اش هم خیلی کم نیست. و اینترنتی که برای آن استفاده می کنید،و وقت و انرژی زیادی که در طول روز برای گشت و گذاردر فضای مجازی و مطالعه ی پیام های مختلف و گاها بی فایده ، هدر می دهید.

این ها سرمایه های ارزشمند و پرسودی هستند که میتوانند برای شروع کسب وکار از آنها استفاده کنید و بهانه ی همیشگی نبود سرمایه برای شروع کار را کناربگذارید.

چرا کار در منزل از محبوبیت بیشتری برای بانوان برخوردار است؟

کار در منزل بدون سرمایه !

کار در منزل به  عنوان یکی از محبوب ترین  و پر طرفدارترین مشاغل دنیا ، مخصوصا برای بانوان محسوب می شود. می توان دلایل این محبوبیت را این گونه بر شمرد:

  • |از ریسک سرمایه گذاری کمتری برخوردار است.
  • نیاز به صرف زمان برای رفت و آمد نیست.
  • خانم ها می توانند در کنار رسیدگی به کارهای خودشان نیز بپردازند.
  • با حجم کار کمتر درآمد بیشتری دارد.
  • خودتان رییس خودتان هستید .
  • مدیریت زمان برای انجام پروژه در دست خودتان است.
  • نیاز به داشتن سرمایه نیست.
  • زنان می توانند به مسؤلیت های مادری و همسری خود نیز بپردازند.
  • خستگی های متداول در کارهای بیرون را ندارد.

میتوان به بسیاری از غول های بزرگ صنعت جهان و ایران که از خانه فعالیت خود را آغاز کرده اند اشاره کرد مانند:  اپل ، گوگل ، آمازون ، دیزنی HARLEY و …  در ایران هم نمونه های بسیار خوبی می توان یافت مانند سایت دیجی کالا ، پرورش قارچ توسط محمد یاسر خواجوی راد که با دستان خالی شروع کرد و در حال حاضر سرمایه 2 میلیاردی دارد یا آقای بهروز زالی که با چرم دوزی در منزل 5 میلیون سرمایه اش به 2 میلیارد افزایش یافت و …

طیف سنی کسانی که از گوشی های هوشمند استفاده می کنند

کار در منزل بدون سرمایه !

طبق آخرین آمار طیف سنی کسانی که از گوشی های هوشمند استفاده می کنند اینقدر زیاد شده که تقریبا برای هر قشری می توانید محصول تولید کنید و به آنها بفروشید .

اخیرا Counterpoint با انتشار آمار استفاده روزانه از گوشی های هوشمند و جزئیات آن، مدعی شده نیمی از کاربران بیشتر از 5 ساعت در روز از گوشی خود استفاده می‌کنند!

اگر تصور می‌کنید 5 ساعت، بیشترین زمان استفاده از گوشی هوشمند برای بخشی عظیم از کاربران است، در اشتباهید چرا که آمار استفاده روزانه از گوشی های هوشمند نشان می‌دهد 26 درصد از تمام دارندگان موبایل‌ها، روزانه بیشتر از 7 ساعت از گوشی خود استفاده می‌کنند. به علاوه، هزینه‌های سالانه برای خرید اسمارت فون های جدید نیز از مرز 370 میلیارد دلار می‌گذرد.

در رابطه با محبوب‌ترین فعالیت‌ها، مجموعا 64 درصد از کاربران از گوشی برای وب‌گردی و مشاهده صفحات اینترنتی استفاده می‌کنند. این میزان در رابطه با انجام بازی‌ها به 62 درصد می‌رسد و برقراری تماس و ارسال پیام نیز با سهم 55 و 54 درصدی، از دیگر فعالیت‌های عمده کاربران هستند. هرچند، ارسال پیام مربوط به استفاده از سرویس خاصی نشده و این آمار، مجموع استفاده از اپلیکیشن های پیام رسان یا سرویس‌های مختلف همچون پیام کوتاه را شامل می‌شود.

با پیشرفت تکنولوژی و افزایش نیاز کاربران به گوشی های موبایل، شاید چنین آماری چندان هم عجیب نباشد.

کار در منزل بدون سرمایه !

شما می بینید که یک نوجوان، کودک، میانسال ، و حتی سالخوردگان عزیز هم به راحتی با گوشی هوشمند خود ، به دنیای دیجیتال وارد شدند و از آن استفاده می کنند.

این حجم عظیم از بازار پیش روی شماست.  فقط کافیست با مقداری خلاقیت و مهارت برای کسب درآمد اقدام کنید.و بدانید که به راحتی می توان کار در منزل بدون سرمایه را تجربه کرد.

چه کسب و کارهایی را به وسیله ی گوشی و اینترنت می توان راه اندازی کرد؟

با توجه به ظهور نسل جدید پیام رسان هایی که به راحتی در دسترس عموم مردم هستند بسیاری از مشاغل را که قبلا نیاز به حضور فیزیکی داشتند می توان به راحتی در خانه و توسط همان پیام رسان ها انجام داد.

مشاغلی که نیاز به حضور فیزیکی ندارند و مشاغلی که می توان از طریق فضای مجازی آن ها را تبلیغ و معرفی کرد بسیارند که در مقاله ی بعدی به تفکیک به معرفی آن ها می پردازم.

اما نکته ی مهم در خصوص مشاغلی که می توان بدون سرمایه آن را انجام داد، موضوع ایده و نوع آوری است .

فرض کنید شما یک معلم ریاضی هستید که روزها در مدرسه تدریس می کنید. شاید در گذشته برای گرفتن شاگرد خصوصی لازم بود که حتما به منزل شاگردان بروید و در نهایت در دوساعت تدریس بعد از ساعات کار ، می توانستید یک یا دو دانش آموز را درس دهید.

اما اکنون به راحتی می توانید در منزل بنشینید و با تشکیل گروه یا کانال تعداد بیشتری از دانش آموزان را درس دهید. چای تان را بنوشید و حقوق بیشتری دریافت کنید .

شبنم نادری

دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *